Всі вакансії

Junior Operations Manager (Product Team)

Київ / В офісі та з дому

ЛУН - сервіс для пошуку та вибору житла в Україні. Щомісяця понад мільйон користувачів обирають на ЛУН свій новий дім. Завдяки цьому ми отримуємо real-time фідбек від юзерів про всі рішення (до речі, серед них можуть бути твої рідні та друзі).

Наша місія — змінити ринок нерухомості в Україні, впроваджуючи технологічні інновації та встановлюючи нові стандарти в PropTech.

Більше 15 років ми працюємо над тим, щоб зробити ефективним і надихаючим непростий процес вибору свого першого, другого чи 25-го дому, бо віримо, що дім — це більше, ніж адреса, це частина кожного з нас.

Ми прагнемо не просто полегшити процес — ми трансформуємо його. Ми першими відобразили всю нерухомість на 3D мапі та застосували алгоритми штучного інтелекту. А нещодавно ми обʼєднали на одному сайті вторинку і первинку, щоб дати користувачам безшовний досвід в купівлі квартири або оренді.

Тому ми шукаємо Junior Operations Manager’a в Product Team - людину, яка допоможе ефективно організувати щоденні процеси розробки для операційного юніту ЛУН Первинки (content & business teams).

Що буде твоєю зоною відповідальності:

  • Працювати в тісній взаємодії з операційним юнітом ЛУН Первинки (content & business teams): виявляти потреби, планувати, пріоритезувати та деліверити роботу в розробці і змінах в цьому напрямку

  • Структурувати інформацію, фіксувати процеси, створити документацію 

  • Слідкувати за тим, щоб важливі задачі рухались, і нічого критичного не губилось

  • З часом стати тією людиною, яка знає всі деталі та контексти в напрямку, і допомагає команді не збиватись із фокусу.

На старті роботи для нас важливо зробити роботу в операційному юніті ефективнішою за рахунок твого вкладу через організацію, систематизацію знань та покращення делівері. 
Ми не очікуємо від тебе одразу стати owner-ом напрямку, але хочемо щоб ти зростав (-ла) органічно, забираючи щодня відповідальність через знання, які отримуєш від команди. Ми інвестуємо багато часу в тебе і для тебе, щоб цей шлях був класним і цікавим.

З ким ти будеш працювати:

  • Ти працюватимеш тісно з нашою Chief Product Officer - Анею, яка допоможе заонбордитись і глибоко зануритись в контекст продукту та цілей

  • Щодня будеш взаємодіяти з операційним юнітом ЛУН Первинки (content & business teams)

  • Реалізовувати задачі разом з продуктовою крос-функціональною командою, де є розробники, дизайнери і тд.

Ми очікуємо, що ти:

  • Маєш досвід в менеджменті або організації роботи в своєму напрямку

  • Розбираєшся як працює Jira, Figma Jam або аналоги

  • Якісно комунікуєш: вмієш слухати, чітко ставити питання, будувати довіру в команді

  • Працював(-ла) з багатьма контекстами, вмієш структурувати інформацію, глибоко занурюватись в проблематику

  • Вмієш самоорганізуватись і організувати роботу команди.

  • Маєш базові розуміння аналітики

  • Великим плюсом буде досвід роботи з GA4 та створенням документації

ЛУН — це місце для тих, хто хоче будувати продукти з турботою про людей: користувачів і внутрішню команду.

Якщо ти відчуваєш, що хочеш рости в такій атмосфері — ми тебе дуже чекаємо.

Як проходить процес найму:

Перший етап
Співбесіда з рекрутером
45-хвилинний відео-дзвінок, де обговоримо твій бекграунд та деталі щодо нашої ролі
Другий етап
Менеджерська співбесіда
Кейсовий формат інтерв'ю з CPO та Product Manager ЛУН
Третій етап
Фінальний етап
Знайомство з лідерами операційного юніту (content & business teams)

Про офіс ЛУН:

Офіс знаходиться в Києві в районі ВДНГ. Маємо Starlink та генератор, які забезпечують автономну та безперебійну роботу. Кожен лун-мейт може запросити свого +1, якому доступні всі переваги офісу під час блек-аутів і не тільки. Регулярно збираємось на friday lounge, щоб відпочити, поспілкуватись або провести благодійний аукціон на підтримку ЗСУ.
Опен-спейс кабінети з великими панорамними вікнами.
Старлінк та генератор для безперебійної роботи.
Простора кухня зі смачною кавою та перекусами.
Затишна тераса для обідів та пʼятничних зустрічей.
Двоповерховий офіс в 1000 м² для комфортної роботи.
Опен-спейс кабінети з великими панорамними вікнами.
Старлінк та генератор для безперебійної роботи.
Простора кухня зі смачною кавою та перекусами.
Затишна тераса для обідів та пʼятничних зустрічей.
Двоповерховий офіс в 1000 м² для комфортної роботи.

Податись на роль

або